Skip to content
Menu
arsmemoriaelogo

ANILAR DEĞERLİDİR

NEDEN BİZ?

Hayat, birbirinden değerli anılarla dolu bir yolculuksa, hikayeniz de gelecek nesillere aktarabileceğiniz eşsiz bir mirastır. Thema Edebiyat olarak bu mirası, sizin ağzınızdan, sizin duygularınızla yazarak geleceğe taşıyoruz. Kelimelerinizle anılarınızı bir sanat eserine dönüştürerek ailenize, arkadaşlarınıza ve gelecek nesillere yönelik değerli bir armağan sunuyoruz. Sevgi dolu hikayelerinizi ve yaşamınızın dönüm noktalarını ölümsüzleştirmek için buradayız.

Hikayenizi anlatmaya hazırsanız bizimle iletişime geçin ve birlikte unutulmaz bir yolculuğa çıkalım.

Kişisel Dokunuş: Her anınız sizinle özdeşleşir. Thema Edebiyat’ta deneyimli yazarlarımız, anılarınızı değiştirmeden, tamamen size ait bir hikâyeye dönüştürür.
Gizlilik ve Saygı: Anlattıklarınız bizim için kutsaldır. Gizlilik ilkesine büyük önem verir, anılarınızı tamamen güvenli bir ortamda işler ve saklarız.
Özel Tasarım: Her anı, özel olarak tasarlanmış kitaplarımızda yaşam bulur. Kapak tasarımından sayfa düzenine kadar her aşama, sizin öykünüzü en güzel şekilde yansıtmak için özenle planlanır.

NASIL ÇALIŞIRIZ?

  1. Öncelikle, her biri en az iki saat olmak üzere haftada bir kere sizi ziyaret ederek veya internet üzerinden toplam on görüşme yaparak anılarınızı dinliyoruz. Sonrasında bu görüşmelerde söylediklerinizi basıma hazır aşamaya getirip onayınıza sunuyoruz.
  2. Onayınız sonrasında kitabınızın baskısını yapıyoruz. Bu aşamada arzu ederseniz kitabınıza fotoğraf da koyabilirsiniz.
  3. Dilediğiniz takdirde, kitabınıza on dakikalık bir konuşmanızı içeren, karekodla açılabilen bir videonuzu ekleyebiliyoruz.
  4. 10 adet kitabınız özel tasarım kutusunda size ulaştırılacaktır. Teslim süresi onayınızdan sonra 10 gündür.
  5. Daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için [email protected] adresine isim soyadı ve telefon numaranızı gönderirseniz ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Hikayenizi anlatmaya hazırsanız bizimle iletişime geçin ve birlikte unutulmaz bir yolculuğa çıkalım.

ÖRNEK ÇALIŞMALAR: